Sipariş Takibi

Ankara'ya gönderebileceğiniz çiçekler

Mutlu Çiçek, Ankara çiçek siparişi vermek isteyenler için hazırladığı bu sayfası ile sizi Ankara’daki sevdikleriniz ile buluşturuyor, onlarla aranızda gönül bağı kurmanızı sağlıyor. En taze çiçekler arasında özenle seçtiklerini siz değerli müşterileri için özenle bulunduruyor ve siparişlerinizi zamanında yetiştirmek için bekletiyor. Zengin gül, orkide, lilyum ve kır çiçeği seçenekleri ile en renkli çiçeklerini, Ankara’nın en güzel insanlarının ayağına kadar götürüyor.

Ankara’ya online çiçek siparişi vermek isteyen ancak ayırdığı bütçeye uygun çiçeği bulamayanlar soldaki fiyat ayarlama bölümünden uygun fiyat aralığını seçerek bütçelerine uygun çiçeği bulup sipariş edebilirler.

Ankara'ya çiçek siparişi en çok tercih edilen çiçeklerimiz:


Ankara Çiçek Siparişi Ankara'ya Çiçek | Mutlu Çiçek
Göster:
Beyaz Çelenk
98 TL + KDV
Vazoda 19 Beyaz Gül
110 TL + KDV
Pembe Cenaze Çelengi
132 TL + KDV
Mor Orkideler Saksıda
173 TL + KDV
Yucca Dracena Bitkisi
45 TL + KDV
7 Beyaz Gül Buketi
52 TL + KDV
9 Beyaz Gül Buketi
56 TL + KDV
1 yorum yapılmış.
Vazoda 11 Beyaz Gül
55 TL + KDV
Vazoda 9 Beyaz Gül
53 TL + KDV

Ankara çiçek’tir. Kışın soğuğu, ayazı ve karı ile yazın da sıcağı ile bir başkadır Ankara. Anıtkabiri, Kuğulu Park’ı, Hacıbayram’ı, Seğmenleri ile bir başka güzeldir. Gündüz kapalı binalara saklanan Ankara halkı akşam o muhteşem havasını solumak, dost meclislerinde sohbet etmek, mutlu olmak için çıkar evinden dışarı. Çiftliğe gider günün yorgunluğunu atmak için, Gençlik Caddesi’ne gider, Bahçelievler’e gider. Göksu’ya gider serinlemek için, Gölbaşı’na gider temiz havayı ciğerlerine doldurmak için. Sadece bunlar mı? Çankaya'sı, Keçiören'i, Yenimahalle'si, Mamak'ı, Kızılay'ı, Ulus'u, Anıtkabir'i bir başka güzeldir.

Ankara’daki çiçekçiler arasından en seçkinleri ile çalışmayı kendisine prensip edinen Mutlu Çiçek, geniş dağıtım ağı ile çiçek siparişlerinizi zamanında yetiştirmenin haklı gururunu yaşıyor. Sipariş verdiğiniz andan itibaren siparişinizin her aşamasını SMS ve e-posta ile size bildirerek şeffaf çiçekçilik anlayışını geliştiriyor. Siz bu süreç boyunca “Acaba çiçeğim ne oldu?” diye sormadan size gelen bilgilendirmeler ile siparişinizin her aşamasından haberdâr oluyorsunuz.
"Biz, sizin özel gününüze şahitlik ettiğimizi biliyor ve buna göre bir sorumluluk alıyoruz."