telefon bilgisi +(90) 850 302 66 99
çalışma saatleri 09:00 - 20: 00

Ankara'ya gönderebileceğiniz çiçekler

Ankara'ya çiçek gönder dediğiniz zaman ilk akla gelecek çiçekçi Mutlu Çiçek olmalıdır. 7x24 online gönderim yapabileceğiniz internet sitemiz hizmetinize girmiştir. Siparişlerinizi her daim taze ve birinci sınıf ürünlerden hazırlamaktayız.

Ankara çiçekçi sektöründe en önemli konulardan bir tanesi de satın aldığınız çiçeğin zamanında ve güvenilir bir şekilde adrese teslimidir. Firmamız bu konuda size % 100 müşteri memnuniyeti sunmaktadır. Ankara'nın her yerine aynı tazelikte çiçek siparişi garantisi vermektedir.

Ankara'ya çiçek siparişi en çok tercih edilen çiçeklerimiz:


Ankara Çiçekçi, Ankara Çiçek Siparişi, Ankara Çiçekçilik
Göster:
0 TL + KDV
Vazoda Gerbera ve Mevsim Çiçekleri
55 TL + KDV 37 TL + KDV
Seramikte Mor Orkide
77 TL + KDV
Beyaz Çelenk
98 TL + KDV
Vazoda 19 Beyaz Gül
110 TL + KDV
Pembe Cenaze Çelengi
132 TL + KDV
Mor Orkideler Saksıda
173 TL + KDV
Kutuda Beyaz Gül
29 TL + KDV
1 yorum yapılmış.

Türkiye'nin başkentinde bugün belki birkaç milyon kişi yaşamaktadır. Memur kenti olması sebebiyle belki bu kadar nüfusu barındırmaktadır diye düşünebilirsiniz. Ancak şehrin en büyük özelliklerinden bir tanesi de birçok evliya türbesinin ve tarihi yapının şehirde bulunmasıdır. Özellikle Ulus civarına gittiğiniz zaman eski evler sizi o mükemmel güzelliği ile karşılayacaktır. Hacı Bayram'ın türbesi şehrin adeta en anlamlı yerlerinden bir tanesidir.

Şehrimizin ayırt edici özelliklerinden bir tanesi de belki o soğuk kış geceleridir. Ayazı insanın içine kadar işlemektedir.

Bunlar arasında özellikle vakit sıkıntısı çekenler internetten çiçek gönderme metodunu tercih etmektedir. Zira modern insan artık sabah işe akşam eve derken ciddi anlamda vakit sıkıntısı çekmektedir. Bu yüzden internet üzerinden alışverişi tercih etmektedir.

Biz ankara çiçekçiler olarak en mutlu gününüze şahitlik ettiğimizi biliyor ve buna göre bir sorumluluk üstleniyoruz. Bu düşünceyi temel alarak her türlü çiçek siparişinizi üstleniyoruz.

Tek yapmanız gereken sizin için hangi çiçeğin uygun olduğunu sayfamızdan inceleyerek bulmak ve Ankara çiçek siparişi vermek. Biz bunu kolaylaştırmak için hangi duruma hangi çiçeğin gideceğini tek tek ayırt ederek sayfamıza yerleştirdik.

Sevgilinize evlilik yıldönümünde ankara çiçekçi vasıtasıyla çiçek göndermek için yıldönümü çiçekleri sayfasını,

Bir yakınınız hasta olduğunda geçmiş olsun demek için geçmiş olsun çiçeklerini,

Bir arkadaşınız terfi ettiği zaman veya işe girdiği zaman hayırlı olsun çiçeklerini,

Anneler gününde annenizi mutlu etmek için anneler günü çiçeklerini sayfamızdan sipariş verebilir, sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Sayfamızda gül siparişi, lilyumlar, orkideler, aranjmanlar, vazo çiçekleri, sepet çiçekler, düğün ve açılışlara özel çelenkler bulunmaktadır. Sevgililer günü çiçek sepeti içinde lilyum, kırmızı gül veya beyaz gül, gerbera gibi çiçeklerimizi deneyebilirisiniz.

Sizin tek yapmanız gereken www.mutlucicek.com üzerindeki çiçeklerden bir tanesini beğenmek ve Satın Al butonundan çiçek siparişi vermek. Bundan sonra sevdiğinizin mutlu olduğuna dair mesajlarını beklemek.

Siparişlerinizin zamanında, eksiksiz teslimi için son derece gayret ediyoruz. Ayrıca sitemizin güvenliğini Avrupa standartlarına çıkarttık ve 256 Bitlik SSL sertifikası ile şifreledik. Bu şekilde sitemizden kredi kartınız ile rahatıkla sipariş verebilirsiniz.

Bilgilerinizin gizliliği ve güvenliği ile ilgili detaylı bilgi almak için "Gizlilik ve Güvenlik" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ankara'ya çiçek siparişi vermek için Ankara'da çiçekçi aramaya gerek yok. Biz size bir "tık" kadar yakınız.

Ankara çiçekçi ve Ankara çiçekçilik adına bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Ankara'nın ilçelerine çiçek gönderimi:

Çankaya Çiçekçi

Keçiören Çiçekçi

İstanbul çiçek siparişi için burayı ziyaret edin.
"Biz, sizin özel gününüze şahitlik ettiğimizi biliyor ve buna göre bir sorumluluk alıyoruz."

.