telefon bilgisi +(90) 850 302 66 99
çalışma saatleri 09:00 - 20: 00

Ankara'ya gönderebileceğiniz çiçekler

Ankara çiçekçi dediğiniz zaman ilk akla gelecek çiçekçi Mutlu Çiçek olmalıdır. 7x24 online çiçek siparişi  verebileceğiniz internet sitemiz hizmetinize girmiştir. Ankara'ya çiçek siparişlerinizi her daim taze ve birinci sınıf ürünlerden hazırlamaktayız.

Ankara çiçekçi sektöründe en önemli konulardan bir tanesi de satın aldığınız çiçeğin zamanında ve güvenilir bir şekilde adrese teslimidir. Firmamız bu konuda size % 100 müşteri memnuniyeti sunmaktadır. Ankara'nın her yerine aynı tazelikte çiçek siparişi garantisi vermektedir.

Ankara'ya çiçek siparişi en çok tercih edilen çiçeklerimiz:


Ankara Çiçekçi, Ankara Çiçek Siparişi, Ankara Çiçekçilik
Göster:
3 Beyaz Gül Kutuda
33 TL + KDV
9 Beyaz Gül Buketi
35 TL + KDV
1 yorum yapılmış.
Bukette 21 Beyaz Gül
55 TL + KDV
Kutuda Beyaz Gül
27 TL + KDV
1 yorum yapılmış.
Vazoda 33 Beyaz Gül
85 TL + KDV
1 yorum yapılmış.
Seramikte Mor Orkide
79 TL + KDV
15 Beyaz Gül Vazosu
46 TL + KDV
Beyaz Çelenk
100 TL + KDV

Türkiye'nin başkentinde bugün belki birkaç milyon kişi yaşamaktadır. Memur kenti olması sebebiyle belki bu kadar nüfusu barındırmaktadır diye düşünebilirsiniz. Ancak şehrin en büyük özelliklerinden bir tanesi de birçok evliya türbesinin ve tarihi yapının şehirde bulunmasıdır. Özellikle Ulus civarına gittiğiniz zaman eski evler sizi o mükemmel güzelliği ile karşılayacaktır. Hacı Bayram'ın türbesi şehrin adeta en anlamlı yerlerinden bir tanesidir.

Şehrimizin ayırt edici özelliklerinden bir tanesi de belki o soğuk kış geceleridir. Ayazı insanın içine kadar işlemektedir.

Bunlar arasında özellikle vakit sıkıntısı çekenler internetten çiçek gönderme metodunu tercih etmektedir. Zira modern insan artık sabah işe akşam eve derken ciddi anlamda vakit sıkıntısı çekmektedir. Bu yüzden internet üzerinden alışverişi tercih etmektedir.

Biz en mutlu gününüze şahitlik ettiğimizi biliyor ve buna göre bir sorumluluk üstleniyoruz. Bu düşünceyi temel alarak her türlü çiçek siparişinizi üstleniyoruz.

Tek yapmanız gereken sizin için hangi çiçeğin uygun olduğunu sayfamızdan inceleyerek bulmak ve Ankara çiçek siparişi vermek. Biz bunu kolaylaştırmak için hangi duruma hangi çiçeğin gideceğini tek tek ayırt ederek sayfamıza yerleştirdik.

Sevgilinize evlilik yıldönümünde ankara çiçekçi vasıtasıyla çiçek göndermek için yıldönümü çiçekleri sayfasını,

Bir yakınınız hasta olduğunda geçmiş olsun demek için geçmiş olsun çiçeklerini,

Bir arkadaşınız terfi ettiği zaman veya işe girdiği zaman hayırlı olsun çiçeklerini,

Anneler gününde annenizi mutlu etmek için anneler günü çiçeklerini sayfamızdan sipariş verebilir, sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Ankara çiçekçi sayfamızda güller, lilyumlar, orkideler, aranjmanlar, vazo çiçekleri, sepet çiçekler, düğün ve açılışlara özel çelenkler bulunmaktadır.

Sizin tek yapmanız gereken www.mutlucicek.com üzerindeki çiçeklerden bir tanesini beğenmek ve Satın Al butonundan çiçek siparişi vermek. Bundan sonra sevdiğinizin mutlu olduğuna dair mesajlarını beklemek.

Ankara çiçekçi olarak, siparişlerinizin zamanında, eksiksiz teslimi için son derece gayret ediyoruz. Ayrıca sitemizin güvenliğini Avrupa standartlarına çıkarttık ve 256 Bitlik SSL sertifikası ile şifreledik. Bu şekilde sitemizden kredi kartınız ile rahatıkla sipariş verebilirsiniz.

Bilgilerinizin gizliliği ve güvenliği ile ilgili detaylı bilgi almak için "Gizlilik ve Güvenlik" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ankara'ya çiçek siparişi vermek için Ankara'da çiçekçi aramaya gerek yok. Biz size bir "tık" kadar yakınız.

Ankara çiçekçi adına bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
"Biz, sizin özel gününüze şahitlik ettiğimizi biliyor ve buna göre bir sorumluluk alıyoruz."

.