telefon bilgisi +(90) 850 302 66 99
çalışma saatleri 09:00 - 20: 00
Fiyat Aralığı

Mutlu Müşteri :)

Mutlu Ödeme Bizde vereceğiniz çiçek siparişlerinizi tüm kredi kartları, banka kartları veya havale yoluyla ödeyebilirsiniz. Biz buna Mutlu ödeme diyoruz.

Mutlu Teslimat Bizde verdiğiniz çiçek siparişleri belirttiğiniz tarih ve saatte yerine ulaşır. Biz buna Mutlu teslimat diyoruz.

Mutlu Teslimat Bizde verdiğiniz siparişlerinizi banka kartınız ile ödeyebilirsiniz. Biz buna Mutlu kart diyoruz.

Doğum Günü Çiçekleri

Belki de günlük hayatımızda en çok zorlandığımız işlerden bir tanesi de hediye almaktır. Özellikle eşimize ve sevgilimize hediye alırken yüklediğimiz anlam ve önem sebebiyle oldukça zorlanırız. İsteriz ki her şey kusursuz, eksiksiz olsun. Hediyemiz eşimizin hoşuna gitsin. Bu aşamada belki de hediyeler içinde en kolayı olan çiçek, ilk başta tercih edeceğiniz bir üründür. Şık bir buket çiçek veya vazo içerisine yerleştirilmiş kırmızı güllerden oluşan bir aranjmanı kim beğenmez ki?

Biz, Mutlu Çiçek olarak sizlerin bugününü kolaylaştırmak adına aşağıya doğumgününde gönderilecek çiçekleri listeledik. Siz de içlerinden en beğendiğiniz çiçeği eşinize, nişanlınıza, sevgilinize gönderebilirsiniz. Üstelik çiçeğinizi şık bir aksesuar ve anlam dolu bir kart ile süsleyebilir, çiçeğin anlamını bir kat daha arttırabilirsiniz.

Doğum günü çiçekleri

Göster:
Kutuda Beyaz Gül
27 TL + KDV
1 yorum yapılmış.
Akvaryumda 9 Kırmızı Gül
55 TL 36 TL
- 35%
+ KDV
Vazoda Gerbera ve Mevsim Çiçekleri
55 TL 36 TL
- 35%
+ KDV
Cam Kasede 7 Kırmızı Gül
60 TL 40 TL
- 33%
+ KDV
Close

Sipariş Takibi


Sipariş Numarası

E-posta
Görüntüle


"Biz, sizin özel gününüze şahitlik ettiğimizi biliyor ve buna göre bir sorumluluk alıyoruz."

.