Sipariş Takibi
Fiyat Aralığı

Mutlu Müşteri

Mutlu Ödeme Bizde vereceğiniz çiçek siparişlerinizi tüm kredi kartları, banka kartları veya havale yoluyla ödeyebilirsiniz. Biz buna Mutlu ödeme diyoruz.

Mutlu Teslimat Bizde verdiğiniz çiçek siparişleri belirttiğiniz tarih ve saatte yerine ulaşır. Biz buna Mutlu teslimat diyoruz.

Mutlu Teslimat Bizde verdiğiniz siparişlerinizi banka kartınız ile ödeyebilirsiniz. Biz buna Mutlu kart diyoruz.

Doğum Günü Çiçekleri

Belki de günlük hayatımızda en çok zorlandığımız işlerden bir tanesi de hediye almaktır. Özellikle eşimize ve sevgilimize hediye alırken yüklediğimiz anlam ve önem sebebiyle oldukça zorlanırız. İsteriz ki her şey kusursuz, eksiksiz olsun. Hediyemiz eşimizin hoşuna gitsin. Bu aşamada belki de hediyeler içinde en kolayı olan çiçek, ilk başta tercih edeceğiniz bir üründür. Şık bir buket çiçek veya vazo içerisine yerleştirilmiş kırmızı güllerden oluşan bir aranjmanı kim beğenmez ki?

Biz, Mutlu Çiçek olarak sizlerin bugününü kolaylaştırmak adına aşağıya doğumgününde gönderilecek çiçekleri listeledik. Siz de içlerinden en beğendiğiniz çiçeği eşinize, nişanlınıza, sevgilinize gönderebilirsiniz. Üstelik çiçeğinizi şık bir aksesuar ve anlam dolu bir kart ile süsleyebilir, çiçeğin anlamını bir kat daha arttırabilirsiniz.

Doğum günü çiçekleri

Göster:
Kutuda Beyaz Gül
29 TL + KDV
1 yorum yapılmış.
Vazoda Gerbera ve Mevsim Çiçekleri
55 TL 37 TL
- 33%
+ KDV
11 Beyaz Gülden Buket
62 TL 39 TL
- 37%
+ KDV
Vazoda Krizantem ve Beyaz Güller
74 TL 45 TL
- 39%
+ KDV
Akvaryumda 9 Kırmızı Gül
75 TL 48 TL
- 36%
+ KDV
Cam Kasede 7 Kırmızı Gül
70 TL 49 TL
- 30%
+ KDV


"Biz, sizin özel gününüze şahitlik ettiğimizi biliyor ve buna göre bir sorumluluk alıyoruz."